⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.

    ⌚18.03.19 в 23:22   🌐Природа
На нашей планете существует огромное количество всевозможных растений, увидев которые можно только удивляться тому, как природа смогла придумать нечто подобное.

    ⌚18.03.19 в 17:22   🌐Здоровье
Не вдаваясь в причины вашего пристрастия к жирной пище, можно сказать совершенно уверенно одно — вы сможете преодолеть свое желание, если сбалансируете рацион и образ жизни в отношении жирной еды.


загрузка...
Надзвичайні новини все выпуски:
Загрузка...

Надзвичайні новини. Выпуск 07.03.2019 ICTV смотреть онлайн видео


Надзвичайні новини последний выпуск 7 марта. У центрі Дніпра затримали кримінального авторитета на прізвисько “Арієць”. Спецоперацію силовики провели просто серед білого дня. На одній з центральних вулиць на перехресті заблокували “Порш Кайєн”. Свідки чули постріли. Одразу потому поліцейські поклали обличчям на асфальт чотирьох чоловіків і вдягнули на них кайданки. У Нацполіції вже підтвердили: “Арієць” був із арсеналом зброї. Раніше чоловік грабував людей, палив прасками та катував жертв. Працівники двох комунальних стоматологій влаштували протест під Львівською мерією. Напередодні вони зірвали сесію міської ради, а потім вляглися спати на очах у депутатів. Протестувальники – працівники двох комунальних стоматологічних поліклінік. За рішенням сесії, їх ще тогоріч мали реорганізувати, з бюджетного фінансування перевести на надання платних послуг. Але медики категорично проти.

Всего комментариев: 0
avatar