⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Надзвичайні новини все выпуски:

Загрузка...
Надзвичайні новини последний выпуск 8 апреля. Зловмисника, який тяжко поранив чоловіка, розшукують у Чернівцях. Він випустив кілька куль у неозброєну людину на очах у кількох десятків свідків. Сталось це біля багатоповерхівки. Компанія з трьох чоловіків пила пиво, вони голосно кричали та сміялися. Мешканець будинку вийшов надвір, аби зробити їм зауваження. У відповідь один з чоловіків дістав бойовий пістолет та почав гатити. Стрільця оголосили у розшук. Потерпілий чоловік нині в лікарні, за його життя борються лікарі. Смерть у вогні: пенсіонери згоріли живцем на Житомирщині. Літнє подружжя підпалило сухостій біля обійстя. Вогонь зненацька почав наближатися до оселі. Господарі кинулися гасити вогонь, але сил забракло. Коли сусіди побачили, що полум’я не вщухає, прибігли на подвір’я. Однак жінка вже загинула, а літній чоловік помер в лікарні від важких опіків.

Всего комментариев: 0
avatar