⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Надзвичайні новини все выпуски:

Загрузка...
Надзвичайні новини последний выпуск 9 апреля. На хабарі затримали заступника керівника управління охорони здоров’я Житомирської ОДА. Його звинувачують у вимаганні 10 тисяч гривень від онкохворого. За ці гроші чиновник мав вирішити питання отримання інвалідності. Гроші він узяв просто у своєму робочому кабінеті. Лише но поклав купюри у стіл – вдерлися силовики. Чоловік обіймав посаду заступника керівника обласного управління охорони здоров’я з 2018 року. В Австралії жінка встигла витягнути дітей з автівки за кілька секунд до пожежі. У машині Кетрін Мейс спалахнув акумулятор, салон автівки заповнився димом. Жінці знадобилося кілька секунд, щоб врятувати двох синів віком п’ять місяців і два роки. Одного з них – з дитячого автомобільного крісла. Під час порятунку машина дивом не вибухнула.

Всего комментариев: 0
avatar