⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.

    ⌚18.03.19 в 23:22   🌐Природа
На нашей планете существует огромное количество всевозможных растений, увидев которые можно только удивляться тому, как природа смогла придумать нечто подобное.

    ⌚18.03.19 в 17:22   🌐Здоровье
Не вдаваясь в причины вашего пристрастия к жирной пище, можно сказать совершенно уверенно одно — вы сможете преодолеть свое желание, если сбалансируете рацион и образ жизни в отношении жирной еды.


загрузка...
Надзвичайні новини все выпуски:
Загрузка...

Надзвичайні новини. Выпуск 11.03.2019 ICTV смотреть онлайн видео


Надзвичайні новини последний выпуск 11 марта. Період підвищеної авіатрощі: за добу у небі сталося три масштабні інциденти. Неподалік столиці Ефіопії розбився літак, на борту якого було 157 пасажирів та членів екіпажу. За 45 хвилин до приземлення літак, який здійснював рейс зі Стамбула до Нью-Йорка, став іграшкою в обіймах повітряних потоків. Після приземлення 30 людей шпиталізували з переламаними ногами, руками, пошкодженими хребтами та порізами. У Нью-Йорку екстреної посадки попросив екіпаж лайнера, бо в небі із багажного відсіку почав валити густий дим. У центрі Стокгольму вибухнув автобус. Пасажирів у салоні не було, водія шпиталізували з серйозними пораненнями. За попередніми даними, при в’їзді в тунель автобус зачепився газовим балоном за дорожній знак. Це і спричинило вибух. Потім транспортний засіб згорів вщент.

Всего комментариев: 0
avatar