⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Надзвичайні новини все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Надзвичайні новини. Выпуск 12.03.2019 ICTV сегодняшний выпуск онлайн


Надзвичайні новини последний выпуск 12 марта. На Кіровоградщині СБУ затримала чоловіка, який планував позбавити життя свого знайомого. Житель Запоріжжя шукав кілера серед кіровоградського криміналитету. За його планом, найманець мав викрасти фермера з Херсонщини, примусити його віддати 100 тисяч доларів, саме стільки і мали коштувати послуги вбивці, а потім просто вбити. У столиці Венесуели без світла залишились десятки тисяч людей через вибух на електростанції. Загалом по всій країні майже тиждень серйозні перебої з електропостачанням, пов’язані із саботажем на найбільшій гідроелектростанції. Криза неабияк вдарила по кількох регіонах. Через це в населення бракує питної води та їжі.

Всего комментариев: 0
avatar