⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Надзвичайні новини все выпуски:
Загрузка...

Надзвичайні новини. Выпуск 13.02.2019 ICTV смотреть онлайн видео


Надзвичайні новини последний выпуск 13 февраля. Заставу внесено. Поліцейський, який бив мітингаря, вийде на волю. Заарештований напередодні поліцейський Василь Мельников, який побив мітингаря зі словами “Лягай, Бандера” найближчим часом опиниться на волі. Вранці за нього 115 тисяч 200 гривень сплатив керівник профспілки МВС Ілля Кива. Журналістам пояснив: це частина його особистих заощаджень, які задекларував. Поліція розшукує банду грабіжників, які нападають на помешкання самотніх жінок. Один з випадків зафіксували камери вуличного спостереження. Четверо у масках і з пістолетами в руках розбивають вікна і вдираються до будинку. Власницю врятувала швидка реакція: почувши грабіжників, вона встигла вистрибнути на город. На крик жінки збіглися сусіди. Це і налякало грабіжників – вони втекли. Але вже вночі пограбували іншу хату у сусідньому райцентрі.

Всего комментариев: 0
avatar