⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Надзвичайні новини все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Надзвичайні новини. Выпуск 14.03.2019 ICTV сегодняшний выпуск онлайн


Надзвичайні новини последний выпуск 14 марта. Обвал школи у Нігерії: 10 дітей загинули, 40 травмовані. Дані неостаточні – рятувальники досі розбирають завали, під якими ще десятки учнів. Обвал стався в найбільшому місті країни, Лагосі, просто під час уроків на верхньому поверсі триповерхівки. У середмісті Миколаєва маршрутка із пасажирами врізалася у сміттєвоз. На відео з реєстратора автомобіля, який їхав за сміттєвозом, видно, що вантажівка проїхала на зелений сигнал світлофора. Утім, на перехрестя вискочила маршрутка. Серед потерпілих є дитина. Легкомоторний літак ледве не зіткнувся з автівками на трасі в Канаді. Момент зафільмував відеореєстратор. На кадрах видно, що під час невдалої посадки повітряне судно вилетіло на проїжджу частину і зачепило крилом дорогу майже перед самісіньким носом одного з водіїв.

Всего комментариев: 0
avatar