⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Надзвичайні новини все выпуски:

Загрузка...
Надзвичайні новини последний выпуск 29 марта. На Київщини група осіб намагалася заволодіти чужим бізнесом. 32-річний адвокат і 60-річна директорка товариства з обмеженою відповідальністю намагалися заволодіти чужим маршрутом транспортного перевезення Бузова-Київ. Щоби забрати бізнес перевізників, погрожували власнику, і навіть найняли тітушок, які блокували маршрут, підмовляли пасажирів ним не користуватися через несправність маршруток, а також палили автобуси. Правоохоронці затримали організаторів злочину. Пожежа сталась на столичній Оболоні: задихнулися двоє пенсіонерів. На 4 поверсі багатоповерхівки зайнялася двокімнатна квартира. На місці події пожежники знайшли непритомну 78-річну жінку, вона померла в автомобілі швидкої допомоги.

Всего комментариев: 0
avatar