⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.

    ⌚15.02.19 в 10:56   🌐Общество
Очки дополненной реальности с функцией распознавания лиц появятся в арсенале московских полицейских. Они позволят оперативно вычислять тех, кто находится в розыске.

    ⌚14.02.19 в 12:16   🌐Здоровье
Научный руководитель Федерального исследовательского центра питания, биотехнологии и безопасности пищи, главный внештатный диетолог Минздрава РФ Виктор Тутельян в эксклюзивном интервью в рамках форума «Сочи 2019» рассказал о том...


загрузка...
Надзвичайні новини все выпуски:
Загрузка...

Надзвичайні новини. Выпуск 31.01.2019 ICTV смотреть онлайн видео


Надзвичайні новини последний выпуск 31 января. Чоловік, який розстріляв подружжя у Миколаєві, погрожував загиблим ще півроку тому. Про це ТСН розповів адвокат загиблого – Олег Кірюхін. Саме він в момент розстрілу стояв поруч із Бєловими, коли нападник з мисливської зброї спочатку вистрілив у чоловіка, а потім кілька разів у його дружину. У Бердянську вже п’яту добу безперервно тривають ремонтні роботи. Жителів Бердянська просять не користуватися каналізацією, бо мережі повністю забиті нечистотами. Зливи з каналізації почали виходити назовні, поки їх вдається відкачувати. Обвал колектору стався чотири дні тому, через аварію у половини 120-тисячного міста перекрили воду. Поки технічну воду містянам привозять рятувальники, питну – люди купують самі. Щоб врятувати місто від колапсу, посадовці вирішили зводити обвідний колектор.

Всего комментариев: 0
avatar