⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Новый Вечерний Квартал-95 все выпуски:

Загрузка...
Новый Вечерний Квартал-95. Концерт. Лучшее последний выпуск 13 апреля. Заходять без дозволу, обживаються й на жодне зауваження не реагують. Коли невідомі підозрілі люди стають сусідами, самовільно захопивши технічні приміщення в будинку, спокій втрачають всі мешканці. Не з’явився на вибори – штраф. Того, хто ігнорує волевиявлення, в Австралії карають доларом. Тож, на тамтешніх виборах щоразу максимальна явка. За законами, що пишуть депутати австралійці пильно стежать. Україна могла б мати власну Кремнієву долину, вважає Леонід Кучма. Так вважає другий президент незалежної України Леонід Кучма, який, до слова, був першим заступником генерального конструктора бюро. Підприємство святкує 65 років від дня заснування. Сьогодні конструктори проектують космічні апарати на сучасній техніці. Мають унікальний досвід у створенні ракетних комплексів.

Всего комментариев: 0
avatar