⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
Один за всіх все выпуски:
Загрузка...

Один за всіх 13 сезон 2 выпуск Нелюдське побиття хлопчика 10.02.2019 СТБ смотреть онлайн видео


Один за всіх 13 сезон 2 серия Нелюдське побиття хлопчика последний выпуск 10 февраля. З величезними чорними синцями під очима, за якими не видно обличчя, і в засохлій крові – таким 6-річного Ваню відбили в його батьків небайдужі пасажири електрички. Михайло Присяжнюк із гостями-експертами проведуть власне розслідування побиття нещасної дитини. Світлана і Людмила, ангели-охоронці Вані, розповідають: коли в поїзд зайшла пара з дитиною, вони відразу відчули недобре. На побиту голову малюка була натягнута велика шапка, а батьки спеціально пройшли в безлюдну частину вагона, намагаючись приховати від чужих очей, що відбувається. У Каталонії зіткнулися два пасажирські потяги, є загиблий. Один із поїздів зійшов із рейок. Вибратися з понівечених вагонів допомагають рятувальники. Один із потягів їхав не своєю колією. В обох поїздах їхало близько чотирьох сотень людей.

Всего комментариев: 0
avatar