⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Одного разу під Полтавою все выпуски:

Загрузка...
Новый сериал-фильм Одного разу під Полтавою 7 сезон 19 серия Скайнет 3 апреля. Кум нещодавно був у місті і зустрів там одного знайомого. Той дав йому протестувати сучасну систему “Розумний будинок”, якою торгує у переході. Кум подумав, що найкраще перевіряти такі сумнівні прилади у Юрчиковій хаті. Але коли Юрко почув, що після тестування можна залишити дорогий пристрій собі, вирішив не відмовлятися. КСУ дозволив змінити назву Дніпропетровщини на Січеславщину. Судді визнали законопроект щодо перейменування таким, який відповідає Конституції України. Відтепер його можна винести на голосування у Верховній раді. Якщо депутати підтримають, закон набуде чинності наступного дня після його опублікування.

Всего комментариев: 0
avatar