⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Одного разу під Полтавою все выпуски:

Загрузка...
Новый сериал-фильм Одного разу під Полтавою 7 сезон 20 серия Ворожіння 4 апреля. Карти показали, що Дама забере Валета. Саме так Віруня наворожила Яринці. Отже це означає, що у Юрчика з’явиться молода, красива жінка, котра відіб’є його у Яринки. Тому тепер вона з пересторогою ставиться до чоловіка та перевіряє усіх хто приходить до Юрчика. Найбільшу у світі саламандру врятували британські прикордонники. Рідкісну тварину намагалися завезти контрабандисти для приватної колекції. Наразі саламандра в лондонському зоопарку. У звіринці за плазуном ретельно доглядають працівники, йому вже дали ім’я – Професор Лу. Згодом його поселять з іншими саламандрами, працівники сподіваються що вони потоваришують і навіть продовжать рід.

Всего комментариев: 0
avatar