⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Одного разу під Полтавою все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Одного разу під Полтавою 7 сезон 3 серия Кордон 12.03.2019 ТЕТ сегодняшний выпуск онлайн


Новый сериал-фильм Одного разу під Полтавою 7 сезон 3 серия Кордон 12 марта. Яринка хоче, щоб її Юрчик був романтичним і ніжним з нею. А Юркові зараз не до пестощів. Ще й Сашко подарував Віруні романтичний вікенд у найдорожчому готелі Полтави “Полтава-Spa”. Після цієї новини між Яринкою і Юрком пробігла чорна кішка. Пара сильно посварилася і навіть поділила територію. Здається, їх вже нічого не примирить. У Новій Зеландії джинси врятували чоловіка від утоплення. Німецький турист, що впав у море з яхти, зміг дочекатися рятувальників у саморобному жилеті. Чоловік разом з братом подорожував на яхті з Нової Зеландії до Бразилії. Коли погода зіпсувалася, німець опинився за бортом. Бажання вижити підказало йому ідею рятівного жилета. Він змайстрував його зі своїх джинсів.

Всего комментариев: 0
avatar