⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Одного разу під Полтавою все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Одного разу під Полтавою 7 сезон 5 серия Кіт 13.03.2019 ТЕТ сегодняшний выпуск онлайн


Новый сериал-фильм Одного разу під Полтавою 7 сезон 5 серия Кіт 13 марта. У селі померла баба Нюра. Жінка була самотньою, тому у заповіт вписала усіх жителів Підполтавщини. Діду Петру як її першому коханню вона заповіла сарай, Віті – останню пенсію у 5 000 грн, а Юркові – кота Мурчика. Перший онлайн-сервіс про вакцинацію запустив київський педіатр. Програма допомогає розробити спеціально під кожну людину чи дитину індивідуальну схему та графік вакцинацій, враховуючи уже зроблені. Така спроба не перша, але особливість цієї в тому, що вона незалежна від виробників вакцин, створена на основі останніх рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, та є безкоштовною для користувачів.

Всего комментариев: 0
avatar