⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Одруження наосліп все выпуски:

Загрузка...
Свадьба вслепую 5 сезон 11 серия Богдан та Анна последний выпуск 2 апреля. Він завжди готовий до ризику та неймовірних пригод. Хлопець мріє зустріти жінку, яка відправиться з ним у захоплюючу подорож по життю. Богдан настільки амбіційний, що не може жити без динаміки, авантюри та складнощів. У нього багато незвичайних хобі, адже хлопець швидко вчиться всьому новому. Складність в тому, що Богдан дуже перебірливий, адже в нього занадто високі стандарти ідеальної жінки. Анна настільки сексуальна, що вчить цьому й інших дівчат. Вона викладає пол-денс. Жінка мріє зустріти того, хто підтримає її в усіх потаємних починаннях та буде в захваті від неї. Анна мріє про цілеспрямованого, активного та шаленого чоловіка. Чи вдасться Богдану завоювати серце жінки?

Всего комментариев: 0
avatar