⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Одруження наосліп все выпуски:

Загрузка...
Свадьба вслепую 5 сезон 12 серия Манучар та Христина последний выпуск 9 апреля. Він – справжній грузинський джиґіт, який шукає українську красуню. Чоловік має власний бізнес у сфері маркетингу в Україні та керує музичним хором у Грузії, який співає традиційні пісні. Манучар – єдиний холостяк у своїй компанії. Він приїхав до України, адже вірить, що українські жінки – найкращі. Бізнес-вумен Христина ― успішний дизайнер одягу. «Я можу мотивувати, підтримувати й любити», ― зізнається дівчина. Христина жила в Грузії та мала серйозні стосунки з грузином. Утім, кохання виявилося слабшим за амбіції та успіхи дівчини. Зараз Христина шукає цілеспрямованого та сильного чоловіка. Чи зможуть Христина та Манучар побудувати справжні сімейні відносини?

Всего комментариев: 0
avatar