⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Особенности национальной работы все выпуски:

Загрузка...
Особенности национальной работы 4 сезон 19 серия Болівія последний выпуск 6 апреля. Команда проекту побувала в країні, яка подарувала світові картоплю! Там, де шаманам довіряють усе своє життя! Здогадалися де? І ще одна підказка — влада цієї держави досі використовує криваві та смертоносні покарання. Це — Болівія. Олег та Андрій поринули у минуле століття! Адже Болівія вважається однією з економічно не розвинутих країн світу. Здається, ця подорож була одною з найскладніших за все шоу. Чи змогли хлопці знайти високооплачувану роботу? Андрій Зрожевський першим вирушив до свого роботодавця. Надворі була ніч, а це найнебезпечніша пора на вулицях Болівії. Саме в цей час у країні процвітає нелегальне виробництво наркотиків! Андрюліка це вже насторожило.

Всего комментариев: 0
avatar