⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Подіум все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Подіум 3 выпуск 06.03.2019 Новый канал сегодняшний выпуск онлайн


Подіум 3 серия последний выпуск 6 марта. У Чилі поліцейський переліз через паркан чужого подвір’я, аби врятувати пса. Тварина потрапила у пастку тоді, коли господарів не було вдома. Скавучання бідолахи почули небайдужі сусіди і викликали правоохоронців. Собака після звільнення неймовірно зрадів і кинувся дякувати своєму рятувальнику обіймами. Гелікоптери для поліцейських та рятувальників: у США Аваков підписав угоду з Airbus Helicopters. 55 відремонтованих і нових гелікоптерів, які можуть піднятися на Еверест, відтепер будуть працювати в Україні. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков домовився із французьким авіавиробником на виставці в США. Купуватимуть гелікоптери в кредит.

Всего комментариев: 0
avatar