⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Подіум все выпуски:

Загрузка...
Подіум 7 серия последний выпуск 6 апреля. Уже з першого дня нового тижня учасники були дуже напружені. Дрова у вогонь підкинуло нове випробування. Дизайнери втратили мову, коли потрапили на місце дислокації. Це — басейн! Найперше, що прийшло в голову — учасникам знову доведеться пірнати за тканинами. Розкішна, чарівна й неперевершена ведуча вразила всіх своїм ефектним виглядом: ідеальна фігура, ноги від вух, чудовий макіяж і зачіска. Але під вражаючим виходом Наталія Гоцій приховувала підступ. Принц Гаррі подався в балеруни. Герцог Сассекський освоїв па під час відвідин дитячого центру в Лондоні. Спочатку Гаррі просто спостерігав і плескав юним артисткам у пачках, але згодом і сам приєднався до так званого “балетного челенджу”.

Всего комментариев: 0
avatar