⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Рассмеши комика. Дети все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Рассмеши комика. Дети 4 сезон 3 выпуск 16.03.2019 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


Рассмеши комика. Дети 4 сезон 3 серия последний выпуск 16 марта. У столиці для комунальників провели майстер-клас із обрізки дерев. Для цього запросили професійного арбориста. В теорії, а потім і на практиці показали, як і де спилювати гілки. В Україні стартував 4-річний фінський проект “Вчимося разом”. Зокрема викладачі Гельсінського університету допоможуть вчителям освоїти сучасні методики роботи з дітьми. Серед педагогічних вишів оберуть найкращий і допоможуть створити нову програму для майбутніх вчителів молодшої школи. Субсидіанти почали отримувати допомогу на комунальні послуги готівкою. У Мінсоцполітики кажуть, що тепер усе на совісті субсидіантів. Вони, отримавши готівку, мають самостійно оплатити комунальні послуги.

Всего комментариев: 0
avatar