⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Ревизор. Магазины все выпуски:

Загрузка...
Ревізор. Магазини 3 сезон 8 серия Рівне последний выпуск 8 апреля. Ведуча відвідала один з супермаркетів. В першу чергу впадає в очі не товар, а багатофункціональний працівник Віктор, який і готує, і прибирає, і відповідає за м’ясну продукцію. А там є, до чого причепитися. Серед товару Ірина Хоменко помітила тушки кролів із необрубленнимі волохатими лапками. Чому це абсолютно неприпустимо в супермаркеті? У кожному місті є старенький магазинчик, який відомий не тільки своїми товарами. У Рівному теж є такий гастроном – йому вже близько тридцяти років! Та тільки продуктів там чомусь практично немає. Зате є міні-кафетерій, де можна випити горілки, і кури-гриль сумнівної якості.

Всего комментариев: 0
avatar