⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Розтин покаже все выпуски:
Загрузка...

Розтин покаже 13 серия 31.01.2019 ICTV смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм Вскрытие покажет 13 серия 31 января. Інга і її подруга Світлана прийшли на похорон свого університетського товариша Бориса. За офіційною версією, чоловік помер від виразки. Інгу відразу збентежило те, що її старий товариш помер настільки раптово. Прямо під час похорону вона почала вивчати тіло. Не виявивши всіх типових симптомів цього захворювання, Вілкас опитала вбиту горем вдову і обшукала будинок померлого. Вона не знайшла жодного ліки від виразки і зрозуміла – якщо вона хоче дізнатися правду, потрібно діяти самій. У США створили курятину, вирощену зі стовбурових клітин курки, взятих з пір’я. Дегустатори штучно створеної курятини кажуть – смакує як справжня. Виробник переконує – вона і є справжня, не з сої чи нуту як вегетаріанська. Жодних хімікатів у лабораторії теж не додавали. А єдина відмінність від фермерського м’яса – те, що обійшлося без забою птахів.

Всего комментариев: 0
avatar