⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Школа все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Школа. Випускний 7 серія 07.03.2019 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


Новый сериал-фильм Школа. Выпускной 3 сезон 7 серия 7 марта. У центрі Дніпра перехожим роздали півтисячі штучних крокусів. У такий спосіб закликають відмовитися від знищення первоцвітів. Дитячі вироби виглядають так само, як і справжні рослини. Перехожі були здивовані. Екологічні інспектори нагадують: більшість різновидів первоцвітів законом заборонено збирати, продавати та купувати. Штраф для порушників може сягати більше трьох з половиною тисяч гривень. В італійському місті Чинкве-Терре ввели штраф за прогулянки у відкритому взутті. Рішення місцева влада ухвалила через скарги рятувальників. Узбережжя міста скелясте і туристи часто наражають себе на небезпеку, одягаючи невідповідне взуття: в’єтнамки, босоніжки та сандалі. На пішохідних маршрутах відпочивальників попереджатимуть плакати та листівки, а хто до поради не дослухається, буде оштрафований на 2,5 тисячі євро.

Всего комментариев: 0
avatar