⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Школа. Випускний все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Школа. Випускний 8 серія 07.03.2019 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


Новый сериал-фильм Школа. Выпускной 3 сезон 8 серия 7 марта. У Мексиці триває виверження одного з найбільших вулканів світу. Вулкан Попокатепетль викинув стовп попелу на висоту майже півтора кілометри. Через активність вогняної гори у дев’яти штатах Мексики зафіксували з півсотні дрібних землетрусів. Мешканцям 20-мільйонного мегаполіса радять прикривати носи і роти вологими хустинками, полоскати горло водою та промивати очі. Повернене мистецтво. Італійська влада віддала до Мексики сотні картин з релігійними сюжетами. Всі полотна написані у 18-20 століттях народними митцями, чиї імена невідомі. Вони зберігалися у мексиканських церквах, де їх і придбав приватний колекціонер з Мілана. Він володів картинами протягом кількох десятиліть, а після смерті заповів їх італійським музеям. Їхні експерти вирішили, полотна належать мексиканському уряду, тож картини повертають до країни.

Всего комментариев: 0
avatar