⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
Слідство ведуть екстрасенси все выпуски:
Загрузка...

Слідство ведуть екстрасенси 8 выпуск Таємниця убитого нареченого 10.02.2019 СТБ смотреть онлайн видео


Следствие ведут сильнейшие экстрасенсы. Битва 8 серия последний выпуск 10 февраля. У народі немає забобонів щодо числа «18», але для жителів одного будинку в Сумах воно стало фатальним. Жителі вмирають один за іншим, і всі – 18 числа. До редакції програми прийшов лист, яке шокувало навіть звикла до всього команду проекту. Ольга Демидко з міста Суми розповіла про страшну знахідку, яка перетворила життя мешканців будинку під номером «18» в кошмар. Банду автокрадіїв, яка роками орудувала на території всієї України, знешкодили в Запоріжжі. Потерпілі вже розпізнають автомобілі, які підозрювані ще не встигли перепродати. Правоохоронці встановлюють справжні масштаби діяльності угруповання.

Всего комментариев: 0
avatar