⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Стосується кожного. Болюча зустріч. Повернення мами 30.01.2019 Интер смотреть онлайн видео


Касается каждого. Болюча зустріч. Повернення мами последний выпуск 30 января. Про страшні муки 21-річної Світлани Окончук, які мусить терпіти дівчина через важку хворобу, глядачі дізналися з програми «Болюча Зустріч». Біль Світлани нікого не залишив байдужим. Тільки за першу добу після ефіру на рахунок дівчини надійшло понад п’ятдесят тисяч гривень. Але побачити маму, яка залишила дівчинку 20 років тому, Світланці так і не вдалося. На момент ефіру першої програми жінка перебувала за кордоном на заробітках. Утім програму про своїх дітей вона подивилася. Нещодавно мати Світлани повернулася в Україну і вирішила розповісти правду про те, що сталося 20 років тому. Якою буде зустріч через два десятиліття?

Всего комментариев: 0
avatar