⌚19.05.19 в 16:33   🌐Технологии
По мнению специалистов, абсолютно защищённых и надёжных систем не существует.

    ⌚19.05.19 в 15:13   🌐Здоровье
Кардиолог, доктор медицинских наук, заслуженный врач РФ Юрий Кремнёв в беседе рассказал, что следует принимать в пищу для того, чтобы иметь здоровое сердце. По его словам, в первую очередь, пользу этому органу приносят овощи.

    ⌚02.05.19 в 20:04   🌐Политика
Новоизбранный президент Украины Владимир Зеленский провел встречу с председателем Духовного управления мусульман Украины шейхом Ахмедом Тамимом, муфтием Духовного управления мусульман Крыма Айдером Рустемовым и муфтием Духовного управления мусульман Украины "Умма" шейхом Саидом Исмагиловым. Они говорили, в том числе, об арестах и нарушениях прав мусульман на оккупированных территориях Крыма и Донбасса.


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Смотреть онлайн Стосується кожного. Дитяче прохання. Выпуск 22.03.2019 Интер в хорошем качестве


Касается каждого. Дитяче прохання последний выпуск 22 марта. 12-річна Ніна Теліженко з Кіровоградської області мріє розшукати власного дідуся і рідного тата для мами 29-річної Тетяни Теліженко. Свого батька Таня не бачила з народження. Молода жінка завжди мріяла розшукати батька, і тільки завдяки наполегливості старшої доньки – вирішила завершити справу. Поки наші журналісти намагалися здійснити мрію 12-річної Ніни і розшукати батька її мами Тані, з’ясувалося, що всі ці роки він жив майже поруч – лише за 70 кілометрів від доньки, проте його рідні не дуже хочуть зустрічі батька з донькою. Нам вдалося розшукати братів та сестер Тетяни, про яких вона навіть не здогадувалася. Сьогодні вони приїдуть у студію «Стосується кожного». Але чи буде серед них батько, якого вона розшукує?

Всего комментариев: 0
avatar