⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Стосується кожного. Гра зі смертю. Выпуск 12.03.2019 Интер сегодняшний выпуск онлайн


Касается каждого. Гра зі смертю последний выпуск 12 марта. Однорічна Владислава Бобеску з Херсонської області 13 лютого з важкою черепно-мозковою травмою потрапила в обласну лікарню. Того дня всій родині було весело, вітчим підкидав малу, граючись. Саме ця гра, за словами близьких, і стала для дівчинки фатальною. За словами лікарів, в неї не було шансів вижити. 22-річний вітчим Олександр Панасюк запевняє, що навіть не міг припустити, чим може скінчитися звичайна гра з дитиною. Незважаючи на те, що мама дівчинки підтримує Олександра і готова навіть пробачити йому смерть доньки, інші рідні не вірять, що такі важкі травми могли стати наслідком невинної забави. Трагічна випадковість чи наслідки системного насильства над дитиною?

Всего комментариев: 0
avatar