⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Стосується кожного. Кочова афера. Выпуск 06.02.2019 Интер смотреть онлайн видео


Касается каждого. Кочова афера последний выпуск 6 февраля. Понад п’ять років Наталія Манаєнко з Закарпаття разом з хворою донькою та онукою змушена була жити в тісних орендованих кімнатах. Поневіряння родини Наталії Анатоліївни почались ще у 2013 році. Аферисти відібрали в неї двокімнатну квартиру. На умови, в яких доводиться жити маленькій Аміні, почали звертати увагу сусіди. І повідомляти про це органи опіки. А нещодавно 11-річну Аміну представники служби у справах дітей вилучили з родини і відправили до інтернату. Але таке рішення обурило бабусю 11-річної Аміни. Жінка впевнена, що чиновники просто скористалися складним становищем її родини і шукають для дівчинки нових батьків. Низка невдач літньої жінки чи наслідок суцільної безвідповідальності і намагання маніпулювати скрутним становищем. Нам вдалося розшукати людину, яка брала безпосередню участь у продажі квартири Наталії Анатоліївни.

Всего комментариев: 0
avatar