⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Стосується кожного все выпуски:

Загрузка...
Касается каждого. Материнське неблагословіння последний выпуск 11 апреля. Ольга Касанга з Білої Церкви зі своїм чоловіком чекали на появлення бажаної дитини в червні. Але вже в середині березня через нестерпний біль у животі вагітної Ольги лікарі змушені були викликати в неї передчасні пологи. Малюка врятувати не вдалося, в дитини почався сепсис. Втім Ольга вважає, що втратила дитину невипадково, а в трагедії звинуватила власну матір. Конфлікти з мамою почалися, як тільки вона познайомилися з чоловіком доньки. Їй одразу не сподобалося, що він темношкірий. Днями Ольга дізналася, що її мати звернулася в службу у справах дітей з вимогою вилучити з родини старшу доньку Ольги від першого шлюбу. Расова нетерпимість чи надмірна материнська опіка, що насправді призвело до трагедії?

Всего комментариев: 0
avatar