⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Стосується кожного. Небажана знахідка. Выпуск 14.03.2019 Интер сегодняшний выпуск онлайн


Касается каждого. Небажана знахідка последний выпуск 14 марта. На сільському подвір’ї Одещини поліція виявила шокуючу знахідку. В звичайному поліетиленовому пакеті було сховано тіло новонародженої дитини. Головною підозрюваною у смерті немовляти одразу стала його рідна мати Ганна Гірич з Одещини. Виявляється, ніхто з рідних, окрім чоловіка, навіть не здогадувався, що Ганна при надії. Вона ретельно приховувала це, адже не хотіла ще одну дитину. Ганна стверджує, що не мала жодних намірів вбивати свою дитину. Проте коли немовля закричало, вона просто не впоралась зі своїми емоціями й злякалася. Заздалегідь сплановане вбивство чи стан афекту після стрімких пологів. Що змусило жінку так жорстоко вчинити з власною новонародженою дитиною?

Всего комментариев: 0
avatar