⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Стосується кожного. Незаконні батьки. Повернення сина 07.02.2019 Интер смотреть онлайн видео


Касается каждого. Незаконні батьки. Повернення сина последний выпуск 7 февраля. Півроку тому ми розповідали історію сім’ї Кабанюків з Кіровоградської області. Тоді подружжя потрапило у гучний скандал зі звинуваченнями у торгівлі людьми і намагалося довести свою непричетність до купівлі дворічного хлопчика, якого виховували. Поки тривали суди, маленький Марк ледь не загинув у дитячому будинку через недбалість няні. Після нашої програми відбулося вирішальне судове засідання. Напередодні нового року подружжя виправдали, а вже після Різдва маленький Марк повернуся в родину. Сьогодні в студії «Стосується кожного» спробуємо з’ясувати, хто має відповісти за цілий рік життя хлопчика у дитбудинку та зіпсовану репутацію батьків, які ледь не потрапили за грати.

Всего комментариев: 0
avatar