⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Стосується кожного все выпуски:

Загрузка...
Касается каждого. Однокласниці последний выпуск 9 апреля. 72-річна киянка Валентина Дубінська на схилі років вона благає врятувати її від насильства у власній родині. Все життя Валентина Станіславівна жила з дочкою та онуками. Стосунки в родині були дружніми, але кілька років тому атмосфера в родині раптово змінилася – так само, як і ставлення доньки до мами: почалися скандали, взаємні обвинувачення і навіть погрози. На захист Валентини прийшли її однокласниці – такі ж самі жінки похилого віку об’єдналися, щоб врятувати свою подругу від побоїв. Натомість донька Валентини Станіславівни вважає, що стосунки з мамою зруйнувалися саме з появою в їхньому житті подруг дитинства. Спроба приховати знущання над літньою жінкою у власній сім’ї чи провокація сторонніх людей, які не розуміють, що насправді відбувається в родині?

Всего комментариев: 0
avatar