⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Стосується кожного все выпуски:

Загрузка...
Касается каждого. Покарання за катування последний выпуск 8 апреля. 12-річний Микола Локотош із Закарпаття три роки тому потрапив до лікарні зі страшними травмами. За версією лікарів, дитина могла їх отримати внаслідок опіків. А сам хлопчик розповідав, що його катували у прийомній родині. На початку місяця хлопчика розшукала рідна бабуся Оксана Каналош. Виявляється, весь цей час вона була впевнена, що після смерті доньки її дітей всиновили і вивезли за кордон. Під час власного розслідування бабуся з’ясувала, що троє внучок і досі залишаються в родині опікунів, яку три роки тому звинувачували в катуванні Миколи. В студії «Стосується кожного» багатодітна бабуся проти матері-опікуна. Чи зможе вона добитися покарання за знущання над 12-річним Миколою і отримати шанс на повернення дітей у свою родину?

Всего комментариев: 0
avatar