⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Стосується кожного все выпуски:

Загрузка...
Касается каждого. Пошуки Діани последний выпуск 5 апреля. 16-річна мешканка села Суботці, що на Кіровоградщині, Діана Хріненко зникла у день Незалежності. Дівчина поверталася зі святкового концерту і не дійшла до дому лише п’ятсот метрів. Зв’язок з Діаною перервався просто під час телефонної розмови з її хлопцем. Лише кілька днів тому за 10 кілометрів від місця, де зникла Діана, місцевий мешканець просто у полі знайшов людські рештки та шматки одягу. Правоохоронці підозрюють, що знайдені фрагменти можуть належати саме зниклій дівчині. Але батьки не втрачають надії на повернення доньки і відмовляються вірити в її загибель. Сьогодні мама зниклої Діани приїхала в студію «Стосується кожного», щоб уперше відверто розповісти про своє горе.

Всего комментариев: 0
avatar