⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Стосується кожного. Пригоди на сходах. Выпуск 11.03.2019 Интер сегодняшний выпуск онлайн


Касается каждого. Пригоди на сходах последний выпуск 11 марта. 30-річна мешканка Запоріжжя Ольга Деліна, опинившись разом з двома неповнолітніми дітьми та всіма речами просто на сходах у під’їзді серед ночі, розмістила відео про свої неприємності в інтернеті. Відеоролик обурив суспільство і небайдужі люди прихистили родину. Більше тижня мама з малечею змушена жити у чужих людей, і це при тому, що в Ольги є власне помешкання. У своїх поневіряннях та невдачах Ольга звинувачує усіх головних чоловіків свого життя – батька, брата і навіть колишнього чоловіка. А рідні натомість вважають, що Ольга тільки ховається за маскою жертви. У студії «Стосується кожного» вперше за кілька років збереться велика родина. То хто ж насправді змусив маленьких дітей поневірятися по чужих домівках?

Всего комментариев: 0
avatar