⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Стосується кожного все выпуски:

Загрузка...
Касается каждого. Рабиня зі Згурівки. Відродження жінки последний выпуск 29 марта. 53-річну Олену Ширякіну, влітку 2017 звільнили з рабства, в якому вона провела 16 років! Всі ці роки, за словами жінки, над нею знущалися та змушували працювати її колишні сусіди, які, нібито, обманом затягнули її до себе на дачу під Києвом. Минулого разу просто зі студії Олені вдалося поспілкуватися з сином, який змалечку вважав її зниклою безвісти. А одразу після ефіру – її впізнали родичі. Рік самостійного життя на волі. Як змінив він колишню полонянку і які стосунки склалися з родиною? Сьогодні Олена знову приїхала в студію «Стосується кожного», щоб зустрітися з людьми, які допомогли їй отримати свободу і показати, як вона намагається відродити в собі жіночність та жагу до життя.

Всего комментариев: 0
avatar