⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.

    ⌚18.03.19 в 23:22   🌐Природа
На нашей планете существует огромное количество всевозможных растений, увидев которые можно только удивляться тому, как природа смогла придумать нечто подобное.

    ⌚18.03.19 в 17:22   🌐Здоровье
Не вдаваясь в причины вашего пристрастия к жирной пище, можно сказать совершенно уверенно одно — вы сможете преодолеть свое желание, если сбалансируете рацион и образ жизни в отношении жирной еды.


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Стосується кожного. Сенс жертовності. Выпуск 07.03.2019 Интер смотреть онлайн видео


Касается каждого. Сенс жертовності последний выпуск 7 марта. Тетяні було 18, коли вона познайомилася зі своїм чоловіком Валерієм. Майже одразу розписалися, втім дві важкі травми на виробництві прикували Тетяниного чоловіка до ліжка. Відтоді минуло 47 років. Завдяки дружині та її силі кохання зараз до Валерія повернулася здатність говорити. Киянка Аделіна Полонська стала першою в Україні жінкою, яка взяла під опіку дівчинку з синдромом Дауна. Зараз Наді майже 9. Вона живе, навчається, готує сюрпризи для мами, і мріє про справжнього друга. А також унікальна історія бабусі, яка стала сурогатною мамою для своїх внуків. Несподівані зустрічі, зворушливі сюрпризи і приголомшливі подвиги звичайних людей. Сьогодні у студії – неймовірні історії жіночої жертовності і людської вдячності.

Всего комментариев: 0
avatar