⌚24.07.19 в 11:11   🌐📣«Журнал: ВОПРОС - ОТВЕТ💭»
Ветер, являющийся не чем иным, как перемещением воздуха, так же как и вода, движется из области с более высоким давлением в места с более низким.

    ⌚24.07.19 в 10:56   🌐📣«Журнал: ВОПРОС - ОТВЕТ💭»
Это грибок хоть и крошечный, но очень быстро разрастающийся.

    ⌚24.07.19 в 10:49   🌐📣«Журнал: ВОПРОС - ОТВЕТ💭»
С появлением звукового кино потребовалось синхронизировать изображение и звук.


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Смотреть онлайн Стосується кожного. Серце Індії. Выпуск 09.08.2019 Интер


Касается каждого. Серце Індії последний выпуск 9 августа. Проблеми зі здоров’ям у 28-річної Наталі Омельчук почалися три роки тому, коли вона була на 8 місяці вагітності. Нажаль дитину врятувати не вдалося, а Наталі довелося пережити трансплантацію два роки тому в місті Мумбай, що в Індії. Донором серця для Наталії став 22-річний індієць – Раві Девані, який в той день потрапив у смертельну ДТП. За збігом обставин, із 116 кандидаті на пересадку, серце Раві ідеально підійшло саме Наталії. Через рік після операції Наталю у соціальних мережах розшукали рідні 22 річного Раві. Сьогодні у студії «Стосується кожного» відбудеться зустріч чужих людей, а батьки Раві вперше почують, як у грудях Наталії б’ється їх «рідне» серце.


Ключевые фразы видео:
Стосується кожного самое, Стосується кожного смотреть онлайн 2019, Стосується кожного эфир, Стосується кожного сегодняшний онлайн, смотреть онлайн Стосується кожного сегодняшний, Стосується кожного смешные выпуски, Стосується кожного первые выпуски, Стосується кожного 2019 бесплатно, Стосується кожного сегодня
Всего комментариев: 0
avatar