⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Стосується кожного. Таємниця талію. Выпуск 03.02.2019 Интер смотреть онлайн видео


Касается каждого. Таємниця талію последний выпуск 3 февраля. Наприкінці вересня від отруєння талієм у страшних муках помирає 21- річний киянин Максим, а вже через 40 днів після його смерті, з такими ж ознаками отруєння до лікарні потрапляє і його батько. Уже в лікарняних стінах рідні дізналися, що в сусідній палаті перебуває ще одна людина зі схожим діагнозом. До цього отруєння талієм було зафіксовано в Україні лише двічі. Надгучна справа у Києві наприкінці 80-х завершилася розстрілом. Випадкові жертви, зведення рахунків чи випробування нової хімічної зброї. Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми обговорюємо загадкову історію отруєння талієм, жертвами якого стали вже 4 людини за останні три місяці.

Всего комментариев: 0
avatar