⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Стосується кожного. У пошуках безпеки. Выпуск 31.01.2019 Интер смотреть онлайн видео


Касается каждого. У пошуках безпеки последний выпуск 31 января. Уже два роки 37–річний Євген Скидан із Запорізької області самостійно піклується про свою донечку Анастасію. Його дружина Інна Боса пішла з дому разом з маленьким сином, коли донечці було всього півтора місяці. Відтоді вона жодного разу не бачила свою молодшу дитину. Натомість Інна нікуди не зникла. Останні два роки вона змушена ховатися і потайки спостерігати за рідною дочкою. Сьогодні у студії «Стосується кожного» молода жінка, яка покинула дитину, рятуючись від побоїв, вперше після втечі зустрінеться з колишнім співмешканцем. Які таємниці минулого і досі заважають їй бути щасливою поруч із власними дітьми.

Всего комментариев: 0
avatar