⌚19.05.19 в 16:33   🌐Технологии
По мнению специалистов, абсолютно защищённых и надёжных систем не существует.

    ⌚19.05.19 в 15:13   🌐Здоровье
Кардиолог, доктор медицинских наук, заслуженный врач РФ Юрий Кремнёв в беседе рассказал, что следует принимать в пищу для того, чтобы иметь здоровое сердце. По его словам, в первую очередь, пользу этому органу приносят овощи.

    ⌚02.05.19 в 20:04   🌐Политика
Новоизбранный президент Украины Владимир Зеленский провел встречу с председателем Духовного управления мусульман Украины шейхом Ахмедом Тамимом, муфтием Духовного управления мусульман Крыма Айдером Рустемовым и муфтием Духовного управления мусульман Украины "Умма" шейхом Саидом Исмагиловым. Они говорили, в том числе, об арестах и нарушениях прав мусульман на оккупированных территориях Крыма и Донбасса.


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Смотреть онлайн Стосується кожного. Вага життя. Щоденник щастя. Выпуск 05.06.2019 Интер в хорошем качестве


Касается каждого. Вага життя. Щоденник щастя последний выпуск 5 июня. 14-річна Таїсія Петрук в березні цього року опинилася на межі життя, тоді дівчинка важила 18 кілограмів і благала про допомогу. Весь цей час за життя дитини боролися місцеві лікарі, а родині Таї допомагали близькі та іноді й зовсім незнайомі люди. Серед небайдужих були й глядачі програми «Стосується кожного», які дізналися історію важкохворої дівчинки в програмі «Вага життя», яка вийшла в ефір на початку квітня. Дівчинці навіть вдалося набрати 10 кілограмів, але її вага і досі вважається критичною. Як розпочати нове життя разом з дитиною, зрозуміти батьківські помилки і зробити правильні висновки?

Всего комментариев: 0
avatar