⌚21.02.19 в 22:02   🌐Наука
Египетский спутник Egyptsat-A благополучно выведен на целевую орбиту.

    ⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Стосується кожного. Виховання веганів. Выпуск 04.02.2019 Интер смотреть онлайн видео


Касается каждого. Виховання веганів последний выпуск 4 февраля. Ольга Петрович з Полтавщини у відчаї і намагається врятувати своїх онуків від їхньої мами – веганки. На думку Ольги Миколаївни, піклуючись про свою красу, її донька Ганна Ахмад не звертає уваги на те, що її діти постійно голодні. І вже стрімко почали втрачати вагу. Захоплення веганством не розділяє і чоловік Ганни – 36-річний Саадат Ахмад. Йому часто доводиться наполягати на тому, щоб Ганна годувала дітей м’ясними стравами. Хоча він розуміє, що в його відсутність Ганна навчає дітей, що м’ясо – це погано. Не сприйняття родиною нового способу життя багатодітної мами чи справжня небезпека для здоров’я дітей. Чи зможуть результати незалежного медичного обстеження налаштувати багатодітне подружжя не тільки на здоровий спосіб життя, а й повернути в родину здорову атмосферу.

Всего комментариев: 0
avatar