⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Стосується кожного все выпуски:
Загрузка...

Стосується кожного. Втеча від материнства. Выпуск 13.02.2019 Интер смотреть онлайн видео


Касается каждого. Втеча від материнства последний выпуск 13 февраля. Багатодітна Людмила Омельченко два місяці тому разом зі старшими дочками поїхала з дому влаштовувати особисте життя. Десятеро неповнолітніх дітей залишилися вдома самі – у холодній хаті, без їжі та грошей. Жодних нарікань з боку органів опіки на багатодітну сім’ю раніше не було. Життя родини змінилося минулого року – у березні чоловік Людмили вкоротив собі віку. Наші журналісти розшукали втікачку в Херсонській області. Мати 12 дітей не бачила їх відтоді, як поїхала з хати, а у своєму вчинку нічого поганого не вбачає. Що насправді змусило багатодітну матір залишити своїх маленьких дітей у небезпеці. Сьогодні в студії «Стосується кожного» Людмила вперше спробує пояснити те, що відчувала після трагедії з чоловіком. Чи зможе вона повернути втрачену довіру найрідніших людей.

Всего комментариев: 0
avatar