⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Стосується кожного все выпуски:

Загрузка...
Касается каждого. Зраджена надія последний выпуск 10 апреля. 59-річна Надія Дячок з Вінницької області відмовляється повертати дівчинку рідній матері. Колишня свекруха виховує маленьку Владу з перших днів життя і вважає своєю онучкою. Рідна мама дівчинки Лідія Пилипко залишила дівчинку Надії ще влітку і взагалі не цікавилася власною дитиною. А нещодавно несподівано звинуватила Надію у насильстві та крадіжці доньки. Із сином Надії Ліда прожила 9 років. Але визнає, що дитину народила зовсім від іншого. Щира турбота про долю дитини чи бажання помститися за подружню зраду? Сьогодні у студію «Стосується кожного» приїде біологічний батько маленької Влади. Чи зможе його офіційне визнання своєї 4-річної доньки вирішити долю дитини без судової тяганини.

Всего комментариев: 0
avatar