⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Світ навиворіт 10 сезон все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Світ навиворіт 10 сезон 17 выпуск Бразилія 06.03.2019 1+1 сегодняшний выпуск онлайн


Мир наизнанку 10 сезон 17 серия Анаконда, малярійні комарі та еліксир молодості последний выпуск 6 марта. Дмитро Комаров продовжує досліджувати простори Амазонії та особливості життя місцевих племен. Дослідник познайомиться з місцевим заробітком мешканців. Дмитро скористається можливістю не тільки відвідати міні-зоопарки племен, але й наважиться потримати в руках 4-метрову анаконду. Також ведучому пощастить знайти «еліксир молодості» бразильців, завдяки якому люди живуть щонайменше 90 років. Як завжди, подорожі Комарова не обійдуться без наслідків. Дослідник потрапить до лікарні через укуси комах, що переносять небезпечні віруси. Як Дмитро впорається з недугою та що доведеться відкрити ведучому в Амазонії на цей раз.

Всего комментариев: 0
avatar