⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Таємниці все выпуски:

Загрузка...
Новый сериал-фильм Тайны 61 серия 3 апреля. Сині нігті та собачі танці. У столиці відбулася вечірка для дітей з аутизмом. Для двох десятків малих улаштували особливі розваги на Співочому полі. Так відзначили Міжнародний день поширення інформації про розлад аутичного спектра. У цей день люди вдягаються в блакитне, використовують аксесуари синього кольору. 60% українців за рік не прочитали жодної книжки – опитування. Нація, що не читає. Принаймні про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології. 60% українців за рік не прочитали жодної книжки. Видавці ці цифри беруть під сумнів. За останні п’ять років навпаки – спостерігають попит на художню літературу.

Всего комментариев: 0
avatar