⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Таємниці все выпуски:

Загрузка...
Новый сериал-фильм Тайны 63 серия 5 апреля. День вуличних тварин. Як брудний, голодний та травмований може стати найліпшим другом. Від початку року лише в столиці щепили та стерилізували 2 тисячі чотирилапих безхатьків. Скільки ще тварин без догляду поневіряються Україною, годі й порахувати. В Європі люди вже завели моду – замість того, аби купувати породисту тварину, знаходять улюбленців у притулку. Собака, якого начебто побили та втопили працівники школи, живий. І сьогодні пес знову прийшов у школу. Як з’ясувала ТСН, звати його Лакі, йому 9 місяців і це не безпритульний пес. Він жив у господарів у вольєрі, та коли клітку відкрили, щоб погодувати, той утік. Лакі оглянули у ветклініці, з ним усе гаразд, побоїв немає, кажуть лікарі.

Всего комментариев: 0
avatar