⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Таємниці все выпуски:

Загрузка...
Новый сериал-фильм Тайны 67 серия 11 апреля. Серед херсонських багатоповерхівок заблукав віслюк. Жителі Херсона зафільмували, як подвір’ями багатоповерхівок блукав занедбаний поранений віслюк. Люди припускають – прибігла тварина з приватного сектору. Зоозахисники забрали малого до себе – підлікують і передадуть до місцевого парку, де є невеликий звіринець. Б’ють і смикають за волосся: у Віденській опері викладачів балету звинуватили у знущаннях. Австрійські ЗМІ оприлюднили, що викладачі дівчат доводять до харчових розладів – булемії та анорексії. А ще – смикають за волосся та б’ють. Крім того, один з учнів заявив про домагання з боку вчителя. Директор закладу пообіцяв провести розслідування.

Всего комментариев: 0
avatar